На базі Маневицького краєзнавчого музею планують створити науково-дослідний туристично-екскурсійний центр музею Волинського Полісся.

Про це розповів краєзнавець, директор районного краєзнавчого музею Петро Хомичпід час прес-туру з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

«Ми хочемо створити науково-дослідний туристично-екскурсійний центр Музею волинського Полісся, де, оглянувши стаціонарну експозицію, можна було б побували у поліському селі, у стодолі, клуні, спробувати у роботі знаряддя праці: той же ткацький верстат, той же млин, той же самогонний апарат».

Цілком імовірно, що відвідувачам пропонуватимуть дегустувати продукт, який вироблятиме цей апарат, каже Хомич.

Сьогодні у музеї працюють над побудовою нової експозиції. «Та, що діє, вкрай застаріла, – розповідає директор. – Тому іде повна реконструкція експозиції музею».

Також у музеї хочуть створити діораму або панораму Брусиловського прориву. Адже Костюхнівська битва, яка відбулася 4-6 липня 1916 року поблизу села Костюхнівка на Маневиччині між військами Австро-Угорщини і Російської імперії, є найбільшим зіткненням сил під час Брусиловського прориву, каже краєзнавець.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: