Кабмін продовжує посилювати відповідальність за недотримання правил дорожнього руху в Україні. Так раніше було затверджено Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами. Відповідно до цього документу перші в житті посвідчення водії отримують всього на два роки. Щоб отримати постійні водійські права, протягом цього періоду водій не повинен «заробити» більше двох адмінпротоколів за порушення ПДР. Днями ж уряд вніс зміни до За цей період

Днями ж Уряд вніс зміни до Порядку тимчасового вилучення посвідчення водія на транспортний засіб та його повернення, які також стосуються початківців на дорогах. Якщо протягом того ж дворічного терміну водій-новачок допустить хоча б одне грубе порушення правил дорожнього руху, яке тягне на позбавлення прав на керування авто, він автоматично позбувається водійського посвідчення.

“Таке посвідчення передається в сервісний центр МВС за зареєстрованим місцем проживання для його знищення. Відновлення права на керування транспортними засобами в такому випадку здійснюється шляхом отримання нового водійського посвідчення, яке вважається виданим вперше після проходження позачергового медичного огляду, підготовки відповідно до планів і програм та після складання теоретичного і практичного іспитів в сервісному центрі МВС”, – пояснюється у документі.

Джерело: visnyk.lutsk.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: