Новини Волині

Волинські атовці поскандалили з митниками через авто

На білорусько-українському кордоні з’ясовували, чи впускати авто воїнів АТО. Рік тому машину «Шаран» завезли з Білорусі та передали в користування спілці воїнів АТО, пише Волинь24.

Відтоді машина на іноземній реєстрації не раз долала шлях із Волині до зони бойових дій, – про це йдеться в сюжеті на телеканалі ZIK.

«Машина була на передовій, у військових шпиталях, їздимо на виклики до хлопців, які потребують допомоги. І в нас немає іншого, щоби ми могли швидко пересуватися», – каже голова Спілки воїнів АТО Волині Юрій Дмитрук.

Та коли вояки у справах поїхали до Білорусі – впускати авто назад митники не захотіли.

«Ми разів чотири просили пропустити. Наголошували, що авто спілки. Втім все марно», – говорить боєць 80-ї десантно-штурмової бригади, який перевозив авто, Андрій Левонюк.

Митники ж атовцям пояснюють, що діяли у межах закону. А він передбачає присутність власника авто.

Водночас, бійців таке ставлення обурило. Чоловіки припускають, що фіскали хотіли, аби їм заплатили. Кажуть, до інших водіїв такої прискіпливої уваги не було.

Та все ж авто пропустили. Керівництво митного поста запевняє: готові йти бійцям назустріч у всьому, що передбачає закон.

«У нас до учасників АТО завжди було нормальне ставлення. Чи ви думаєте, що ми в житті нічого не робимо й нікому не допомагаємо? Якби чоловіки показали, на приклад, посвідчення інваліда війни, то питання точно вирішили б», – наголошує заступник начальника митного поста «Доманове» Ігор Новік.

З’ясування стосунків тривало не більше 20-ти хвилин. Жодних радикальних дій ніхто не чинив, але атовці про них попередили, якщо ситуація повториться.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:
#Маневичі - підписуйтеся на наші соцмережі:
  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: