20r4Волинянину Роману Янчевському нещодавно виповнилося 20. Рома перебував за кермом БМП-2 в той момент, коли машина підірвалася. В результаті отримав жахливі травми голови, шиї, спини, обгорів, навіть вії обгорілі, контужений і осколкові поранення в око.

Зараз боєць АТО знаходиться у центральному військовому госпіталі у Києві. Переніс уже не одну операцію, не чує.

Про це написала у Фейсбуці волонтерка Наталья Юсупова.

Згідно з повідомленням, Рома контрактник, поранення отримав вдруге за час перебування в АТО. Лікарі кажуть, що врятувало його диво.

«Рома живе з бабусею і сестрою, тато має іншу сім’ю, але зараз знаходиться поруч з сином. Дуже хочу допомогти цьому хлопцю, він герой, ми вже встигли подружитися і прив’язатися до нього. Прошу допомогти Ромі, своєї карти у нього поки немає. Лежить він у центральному військовому госпіталі, відділення хірургії, 5 поверх. Велика прохання, не вриватися в палату до хлопця, він після операцій, не чує, і йому потрібен спокій! Тата звуть Юрій. Реквізити моєї карти ті ж самі, Приватбанк 5168 7420 1402 9643 Ветвицька Наталія Вікторівна», – повідомліє волонерка.

http://www.volynnews.com/news/society/volynskyy-soldat-iakyy-pidirvavsia-na-bmp-2-dyvom-vyzhyv/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: