Маневицькі новини

Юні лісівники з Городка вибороли перемогу

3 та 4 липня на базі Шацького лісового коледжу імені Валентина Сулька відбувся 50 обласний зліт учнівських лісництв. Його провели управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та Волинський обласний еколого-натуралістичний центр, пишуть на сайті громади.

У роботі зльоту брали участь команди 25 шкільних лісництв. Упродовж двох днів тривала цікава, захоплююча і водночас напружена боротьба. Юні лісівники захищали свої науково-дослідницькі роботи, над якими працювали упродовж навчального року, виконували завдання практичного туру, демонстрували свої вироби на виставці досягнень, серед яких були: вироби юних умільців, і колекції деревних порід та кущів, гербарії, зібрання комах і метеликів, навіть картини і різьблення по дереву і, звісно, детальні звіти про пророблену роботу. А всі юннати цьогоріч брали участь у Всеукраїнській акції Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках», конкурсах творів та малюнків на теми «Людина і ліс» та «Охорона праці в лісовій галузі очима дітей», інших освітніх акційних заходах, мають за це дипломи і грамоти. Юні лісівники провадять велику роботу із озеленення шкільних територій, парків та сквериків рідних сіл, допомагають лісоводам садити, берегти, доглядати, охороняти ліс, дбати про чистоту зелених насаджень.

Юні лісівники мали можливість побувати у знаменитому музеї фауни Шацького лісоколеджу, де є опудала зубрів, лосів, оленів благородних і плямистих, диких свиней, вовків, пернатих.

Практичні квести відбувалися на дослідних майданчиках та у дендропарку. Тут юним лісівникам довелося складати екзамени з лісівництва та мисливства, демонструвати практичні навички з лісівничої справи.

Усі справилися на відмінно,  отримали подяки, грамоти, пам’ятні призи та подарунки. Але найкращими стала команда Городоцького учнівського лісництва Прилісненської об’єднаної територіальної громади – Вакуліч Софія, Голодюк Наталія, Савчук Андрій  на чолі із завідувачем філії Терещенко Ніною Михайлівною та шкільним лісничим Неродик Людмилою, які, до речі, вперше брали участь у такому заході й відразу – ПЕРЕМОГА! Вітаємо вас, пишаємось і віримо, що це лише початок! Нових вам звершень і перемог!!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:
#Маневичі - підписуйтеся на наші соцмережі:
  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: