Маневицькі новини

«Живу любов’ю»: у Маневичах відбувся ювілейний вечір талановитої поетеси Валентини Лисюк

У Маневицькому районному будинку культури відбувся ювілейний вечір талановитої поетеси Валентини Лисюк.

Про це йдеться на сторінці Відділу культури Маневицької РДА в соціальній мережі Facebook, пише Район.Маневичі.

Багата на талановитих людей з поетичним даром наша Маневицька земля, яких надихає на написання віршів не лише невеличкий куточок землі над Стиром, а й той великий мальовничий край, який зветься Україною. Саме на цій землі розквітла поетична муза Валентини Лисюк.

Усі шанувальники поетичного слова та музичного мистецтва Валентини Павлівни мали чудову нагоду побувати на її ювілейному вечорі «Живу любов’ю», який відбувся у районному будинку культури.

60 весен промайнуло на життєвій стежині Валентини Лисюк, які були насичені і днями радості, і днями тривог та печалі. Однак, по життєвій стежині вона завжди впевнено йшла до своїх мрій та надій. До свого ювілею Валентина Павлівна прийшла із великим творчим доробком – десятьма поетичними збірками: «По дорозі до осені», «Дитяча мозаїка», «Пахне медом літечко», «Я вас вітаю», «Від серця до серця», «Провесінь», «Живу любов’ю», «Дружбу вмійте цінувати», «Веселі каруселі», «На крилах літ».

Теплі слова привітань на адресу ювілярки звучали від голови райдержадміністрації Андрія Линдюка, начальника організаційного відділу районної ради Віктора Турика, начальника відділу культури райдержадміністрації Ігоря Дерлюка, керівників районних установ, видавців, друзів, одногрупників, однокласників, односельчан, рідних та близьких.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:
#Маневичі - підписуйтеся на наші соцмережі:
  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: