Хочу звернутися до всіх хто має відношення і вплив на маневицьку районну газету “Нова Доба”. Вже неодноразово про це говорилося, але нічого і далі не відбувається.

Невже Ви (газета) не хочете якогось розвитку? Подивіться навкруги, скільки видань перебазували основні сили в інтернет. Невже Вам подобається топтатися на місці. Зрозумійте, що інтернет-аудиторія газети буде значно ширшою. В газеті немає багато корисного, але трапляється таке, що хочеться почитати. Я особисто проживаю у Львові і не маю змоги купувати цю газету в паперовому вигляді і таких як я емігрантів з Маневич є досить багато. Плюс багатьом цікаво почитати, що там відбувається в Маневичах.

Цікаво почути від ВАС (можна в коментарях під цим постом) про причину неприсутності до цих пір в електронному вигляді. Зараз вже є багато молодих людей, які достатньо розбираються в сайтобудуванні, щоб зробити сайт газети “НОВА ДОБА”.

Я особисто теж готовий чимось допомогти, потрібно лише ваше бажання. Можете принаймні висилати мені статті на почту maxym@paschenko.org.ua і я їх публікуватиму на цьому сайті. Від присутності сайту/новин в мережі буде лише користь. Рухайтесь вперед, не робіть своєю бездіяльністю Маневичі відсталими в цьому плані!!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: