Гвардійці 2 Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, які виконують службово-бойові завдання по недопущенню незаконного видобутку бурштину-сирцю на Волині, в позаслужбовий час виявили хлопця, який тримав у своїй кімнаті, в гуртожитку, майже півкілограма наркотичної речовини.

Як повідомили у військовій частині 3002 ЗТУ НГУ в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини, це сталося 8 червня у Маневичах.

«Після чергування ми відпочивали у себе в кімнаті, коли почули стійкий, характерний запах наркотичних речовин, – розповідає майор Руслан Комісаров. – Ми спустились на поверх нижче та з’ясували, з якої кімнати доноситься запах».

Після цього правоохоронці викликали чергову по гуртожитку, яка попросила студента відкрити двері. Молодий чоловік відкрив двері, кімната була наповнена димом. Побачивши нацгвардійців власник сам зізнався, що курив сухий продукт коноплі. Після чого показав гвардійцям згорток, де було близько трьох грамів речовини.

Військовослужбовці викликали працівників поліції, які після прибуття почали оглядати кімнату. Згодом у студента було виявлено ще три пакети з речовиною подрібненого зеленого кольору, загальною вагою близько 400 грамів. Триває слідство.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділіться новиною у соціальних мережах:

Прокоментувати статтю

Подати оголошення
Щоб розмістити власне оголошення потрібно заповнити наступну форму!
*
*
*
*
*
*

Якщо у Вас виникли трнуднощі або запитання при подачі оголошення напишіть на сторінці контактів або зв’яжіться з нами у соціальних мережах!

  • facebook
  • google-plus
  • instagram
  • telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: